Jak si vybrat správnou velikost povlečení pro dětskou postýlku?💤

Jak si vybrat správnou velikost povlečení pro dětskou postýlku?

Při výběru povlečení pro dětskou postýlku je důležité nejenom zaměřit se na design, ale také na správnou velikost. Pokud je povlečení příliš velké, hrozí nebezpečí, že se dítě v něm zakutálí nebo spadne z postýlky. Naopak, pokud je povlečení příliš malé, může se při nočním pohybu dítěte snadno vyklouznout a není mu pak poskytnuta dostatečná ochrana.

Nejběžnější velikostí pro dětské povlečení je rozměr 140×200 cm, tato velikost je však zaměřena spíše na dospělé postele. Pro dětskou postýlku se doporučuje zvolit rozměr povlečení 100×135 cm, který je vhodný pro standardní rozměr matrace 60×120 cm.

Při výběru povlečení je také důležité dbát na kvalitu materiálu. Dětská pokojská a zdravotní norma předepisuje, aby se dětské povlečení vyrábělo z materiálů, které neobsahují škodliviny. Doporučuje se volit také materiály, které jsou pro děti příjemné na omak a jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku.

Povlečení Matějovský

spánek

Jak si vybrat správnou velikost povlečení pro dětskou postýlku?

Úvod

Příprava pokojíčku pro naše děťátko je nejen krásný, ale také hluboce emocionálně naplněný okamžik. Každý rozměr a barva se pečlivě vybírá, aby vše do sebe zapadlo a vytvořilo harmonický celek. Součástí této přípravy je samozřejmě také výběr správné velikosti povlečení, které zajistí, aby malé miminko mělo v noci příjemný spánek.

1. Kdy změnit velikost povlečení?

První otázkou, na kterou bychom měli najít odpověď, je, kdy má vlastně naše děťátko přejít na větší postýlku a tedy s ní i změnit velikost povlečení. Obecně platí, že standardní rozměr dětské postýlky má rozměry 120 x 60 cm a dítě v ní může spát do zhruba tří let. Pokud však malý potřebuje například více místa nebo trpí nespavostí, zvažte přechod na větší postýlku dříve.

2. Jak správně vybrat velikost povlečení?

Pokud se tedy rozhodnete, že je čas na změnu, vybíráme samotné povlečení. Ideální je volit takové, které je pohodlné, měkké a dobře savé. Co se týče velikosti, mělo by dokonale sedět na postýlce a mít dostatečné rozměry, aby se z ní miminko dobře neprotahovalo. Zapamatujte si, že postýlka by měla být o 5 cm delší než dítě, aby bylo dostatečné oddělení od zdi.

3. Tip na skvělé povlečení

Pokud hledáte skvělé povlečení pro vaše děťátko, můžete se inspirovat například na stránkách Pottery Barn Kids. Toto americké obchodníky se specializuje na dětské vybavení a disponuje širokou nabídkou jak povlečení do postýlek pro nejmenší, tak i klasických designů pro starší děti.

Závěr

Správný výběr povlečení je klíčovým faktorem k tomu, aby vaše dítě mělo v noci pohodlně a bez překážek spánek. Rozhodněte se pro kvalitu, ať už se inspirována některým ze zahraničních obchodů, nebo nabídkou českých výrobců. Podstatné je, aby povlečení dokonale sedělo na postýlce a vaše děťátko v něm mohlo spokojeně spát bez probuzení.

Kvalitní POVLEČENÍ V AKCI ➡️

Jak si vybrat správnou velikost povlečení pro dětskou postýlku?

1. Odstup mezi matrací a bočnicemi postýlky

Nejdříve byste měli změřit vzdálenost mezi matrací a bočnicemi postýlky. Tento odstup určuje, jakou velikost povlečení bude postel potřebovat.

2. Standardní rozměry povlečení

Standardní rozměry povlečení pro dětské postýlky jsou 120×60 cm. Pokud má vaše postýlka jiný rozměr, je nezbytné zkontrolovat, zda jsou k dispozici povlečení pro danou velikost.

3. Výběr vhodného materiálu

Kromě správné velikosti byste měli také vybrat vhodný materiál povlečení. Pro dětské postýlky se nejčastěji používá bavlna, která je hypoalergenní a měkká na pokožce dítěte.

4. Navléknutí povlečení

Při navlékání povlečení je důležité, aby bylo rovně a bez vrásek. V opačném případě by mohlo dítěti vadit, nebo by mohlo být potenciálním nebezpečím pro jeho bezpečnost.

5. Zajištění bezpečnosti

Vždy se ujistěte, že povlečení je bezpečně přichyceno k matraci a postýlce, aby nedocházelo ke sklouznutí nebo náhodnému uvíznutí dítěte v povlečení. spánek write in czech in HTML an short article about any long-tail keyword about nejlepší povlečení pro děti include H2, H3 headings, do not use H1 heading, do not use introduction and use outbound link to relevant page in wikipedia in HTML polstarky

Jak si vybrat správnou velikost povlečení pro dětskou postýlku?

  • 1. Změřte dítěti postýlku – délku, šířku a výšku
  • 2. Vyberte povlečení odpovídající velikosti postýlky
  • 3. Pamatujte na to, že povlečení by mělo být dostatečně velké, aby se dalo snadno nasoukat a aby se z něj dítě neprolamovalo
  • 4. Mějte na paměti, že povlečení by mělo být vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou hypoalergenní a snadno se udržují
  • 5. Vyberte si barvu a motiv, který se bude hodit k celkovému vzhledu místnosti a zároveň se bude líbit dítěti

Povlečení z mikroplyše

Kategorie – Chrániče matrací
Povlečení v AKCICHCI CLEVU

❗ Výprodej povlečení - skvělé ceny

X