Povlečení Harry Potter, prasátko Peppa, Star Wars a další nejkrásnější dětské povlečení

Pokud chcete zkrášlit pokoj svého dítěte rychle a pohodlně, pak jste tu správně. Nabízíme Vám dětské povlečení, se kterými dětský pokoj vynoviť efektivně a bez starostí. K povlakům si můžete na našem eshopu doladit a dokoupit přehozy, závěsy nebo deky s podobnými barvami a motivy. Tyto dětské povlečení se při opakovaném praní nezničí, protože jsou zhotoveny z kvalitních materiálů.

 

Povlečení Harry Potter

Povlečení Harry Potter – erb Hogwarts. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny se zapínáním na zip. Přední straně povlečení na peřinu dominuje barevný erb školy kouzelnické v Bradavicích na tmavém podkladu s vodotiskem stejného erbu. Znak kouzelnické školy v Bradavicích se skládá jak jinak než ze znaků čtyř kolejí a to Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru a Havraspáru. Druhá strana povlaku přikrývky je šachovnicová a povlak polštáře je z obou stran stejný. Tato souprava ložního prádla obsahuje 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm a 1x povlak na polštář 70 x 90 cm.

Kompletní přehled povlečení s Harry Potterem >>

Povlečení Prasátko Peppa

Prasátko Peppa je britský dětský animovaný televizní seriál.

Příběh je o malém prasátku Pepka a jeho rodině a přátelích. Každý jeho kamarád představuje jiný druh savce. Pepka kamarádi jsou stejně staří jako on. Peppa má mladšího bratra Toma. Příběhy jednotlivých dílů představují každodenní aktivity jako chození do školky, návštěvu prarodičů, jízdu na kole nebo nakupování.

 

Kompletní přehled povlečení s prasátkem Peppa >>

Dívčí ložní povlečení Prasátko Peppa – motiv Peppa s jednorožcem. Tyto oboustranné povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se zapínáním na zip. Přední strana povlečení je růžová a zdobí ji obrázek prasátka Pepin, která pluje na svém žcovi na párty. Na druhé straně povlaku přikrývky jsou menší obrázky – také prasátko Pepa, jednorožec, ale i obrázky párty brýlí, Donato a podobně. Povlak polštáře je z obou stran stejný. Tyto povlaky Prasátko Pepa dodáváme v rozměru povlaku na přikrývku 140 x 200 cm a povlaku na polštář 70 x 90 cm. Toto povlečení získala mezinárodní certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, který zaručuje rozměrovou a barevnou stálost materiálu i to, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. TIP • Nezapomeňte k nové ložním prádle objednat i novou plachtu, nebo chránič matrace, které také najdete v naší nabídce.

Postavy nosí oblečení, žijí v domech, řídí auta, ale stále si zachovávají některé charakteristické vlastnosti zvířat, které představují. Peppa a jeho rodina během rozhovoru chrochtají, ostatní zvířata dělají příslušné zvuky, když říkají.

 

Povlečení Star Wars

Star Wars (česky Hvězdné války) je série sci-fi filmů, které byly natočeny ve dvou sériích v letech 1977, 1980, 1983 a 1999, 2002, 2005 Georgem Lucasem a jeho společností Lucasfilm. Na sérii filmů navazuje rozsáhlá literatura, rozvádějící dějovou linii do minulosti i do budoucnosti. Motiv se používá v karetních i počítačových hrách, seriálech a ve spotřebním zboží. V roce 2012 koupil Lucasfilm mediální konglomerát The Walt Disney Company a součástí obchodu se stal i převod práv na filmovou ságu Star Wars.

Kompletní přehled povlečení Star Wars >>

Povlečení Tlapková Patrola

Dopřejte svým dětem pohodlný spánek a maximální dobrodružství v jejich snech. Doprovázet je budou jejich psí kamarádi z animovaného seriálu Paw Patrol. Povlečení se vyznačuje hezkým motivem a krásnými barvami, které přetrvávají i po mnoha vypráních. Povlečení má z každé strany jiný vzor, můžete ho tak měnit podle nálady.

Kompletní přehled povlečení s Tlapkovou patrolou >>

Dětské povlečení mají realistické motivy, které ohromí nejen Vaše děti, ale i Vás a Vašich přátel. Vždyť podívejte sami, motiv vypadá jako živý, barvy jasné, realistické, provedení a zpracování perfektní. Když Vaše dítě přijde ze školy a uvidí tyto povlaky navlečené na své posteli, zůstane v úžasu.

Vyberte si z množství kvalitního ložního povlečení s nadčasovým vzorem a živými barvami, které za pár sekund dokáží vynoviť vaši ložnici. Pokud patříte mezi ty, kteří kladou důraz na kvalitu a dlouhou životnost materiálu, tak pak jste tu správně

Textil s motivem HARRY POTTER ve VÝPRODEJIVíce

❗ Výprodej povlečení - skvělé ceny

X