Zobrazen 1. – 20. z 64 výsledků

Prodloužené povlečení mikroplyš 140×220 Už se nemusíte bát nedostatku povlečení pro vaše postele. Prodloužené povlečení mikroplyš 140×220 je tu pro vás, abyste mohli vybírat z naší široké škály modelů. Nabízíme vám kvalitní materiály a moderní vzory, abyste mohli vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. U nás najdete jemné mikroplyšové povlečení, které je nejen pohodlné, ale také trvanlivé. Vyberte si ten vzor, který se vám nejvíce líbí a připravte se na pohodlnou noc.

Mikroplyšové Prodloužené Povlečení

Mikroplyš je hřejivý a měkký materiál, který je oblíbený pro použití v oblečení a povlečení. Prodloužené povlečení mikroplyšu je navrženo s obzvláště delšími délkami a šířkami, aby poskytlo uživatelům maximální pohodlí. Speciální rozměr 140×220 je oblíbený pro zdůraznění dlouhých a širokých postelí. Mikroplyšové prodloužené povlečení je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je odolný proti větru, vodě a stárnutí. Wikipedia.cz (https://cs.wikipedia.org/wiki/Mikroplyš) a Wikipedia.com (https://en.wikipedia.org/wiki/Fleece) poskytují další informace o mikroplyši a jeho použití ve výrobních procesech.
:

Jaké jsou rozměry prodlouženého povlečení z mikroplyše?

Odpověď je: Prodloužené povlečení z mikroplyše má rozměry 140×220 cm. Je to velmi pohodlný materiál, který je vhodný pro všechny druhy postelí. Kromě toho je měkký a lehký, takže se nezahřeje a poskytuje pohodlnou noc.

Proč je mikroplyšové povlečení 140×220 tak oblíbené?

Mikroplyšové povlečení 140×220 je jedinečné a velmi pohodlné. Je vyrobeno z měkkého materiálu, který je zároveň odolný a kvalitní. Jeho příjemný dotek a jemnost na pokožce udělají z každého spánku dobrou zkušenost. To je důvod, proč je mikroplyšové povlečení tolik oblíbené.
Pokud hledáš pohodlné a hebké povlečení, mikroplyšové povlečení 140×220 je pro tebe ideální volbou! ✅ Je vyrobeno z měkkého mikroplyše, který je na dotek velmi příjemný ✅ Je dostatečně dlouhé i na delší matrace ✅ Má kvalitní zpracování, které zaručí jeho dlouhou životnost ✅ Velmi snadná údržba – lze jej vyprat v pračce na 30°C Toto mikroplyšové povlečení ocení každý, kdo hledá kvalitní a pohodlné povlečení do postele.

prodloužené povlečení mikroplyš 140×220 s motivem zvířat

Povlečení v AKCICHCI CLEVU

❗ Výprodej povlečení - skvělé ceny

X