Jak obléknout postel s bio povlečením

napiš úvod pro článek o Jak obléknout postel s bio povlečením
nadpis tučným písmem

TIP!

-25%
Original price was: 669 Kč.Current price is: 499 Kč.

Více informací

-50%
Original price was: 799 Kč.Current price is: 399 Kč.

Více informací

-55%
Original price was: 999 Kč.Current price is: 449 Kč.

Více informací

-64%
Original price was: 1299 Kč.Current price is: 469 Kč.

Více informací

-44%
Original price was: 479 Kč.Current price is: 269 Kč.

Více informací

-17%
Original price was: 1519 Kč.Current price is: 1259 Kč.

Více informací

-34%
Original price was: 1099 Kč.Current price is: 729 Kč.

Více informací

-37%
Original price was: 899 Kč.Current price is: 569 Kč.

Více informací

-47%
Original price was: 949 Kč.Current price is: 499 Kč.

Více informací

-50%
-54%
Original price was: 649 Kč.Current price is: 299 Kč.

Více informací

-35%
Original price was: 849 Kč.Current price is: 549 Kč.

Více informací

-23%
Original price was: 1299 Kč.Current price is: 999 Kč.

Více informací

-26%
Original price was: 499 Kč.Current price is: 369 Kč.

Více informací

-41%
Original price was: 699 Kč.Current price is: 409 Kč.

Více informací

-26%
Original price was: 1599 Kč.Current price is: 1189 Kč.

Více informací

-33%
Original price was: 479 Kč.Current price is: 319 Kč.

Více informací

-27%
Original price was: 999 Kč.Current price is: 729 Kč.

Více informací

-42%
Original price was: 1199 Kč.Current price is: 699 Kč.

Více informací

V posteli trávíme zhruba třetinu svého života, a proto je důležité vytvořit si ložnici jako útočiště, které je luxusně pohodlné a zároveň skvěle vypadá. Na co ale musíte pamatovat při oblékání postele?

V tomto článku jsme vysvětlili, jak obléknout postel v šesti snadných krocích, prozkoumali jsme krásné přehozy, polštáře a další, které potřebujete k doplnění vaší estetiky, a nastínili jsme nejlepší způsoby, jak vybrat barevné schéma povlečení.

Takže bez dalších okolků čtěte dál a zjistěte, jak udělat postel hezky…

Ačkoli oblékání postele může často vypadat jako týdenní nebo čtrnáctidenní práce, nemusí to být obtížné, časově náročné nebo nudné. Abyste si to usnadnili, postupujte podle našeho podrobného průvodce oblékáním postele:

1. Nasaďte si vrchní část matrace nebo chránič

Pokud spíte s a vrchní část matrace nebo chránič matracezačněte tím, že jej opatrně nasadíte na matraci, přičemž krátké strany budou odpovídat hlavě a ocasu vaší postele.

2. Nasaďte si prostěradla

Dále je čas nasadit si prostěradlo a ujistěte se, že jsou rohy úhledně zastrčené (to zabrání jejich volnému poskakování). Další pokyny k tomuto kroku naleznete v našem průvodci jak nasadit prostěradla.

3. Vytřeste si peřinu

Před nasazením povlaku na přikrývku dejte své přikrývka rychlé protřepání, aby se případné hrudky přerozdělily. Pokud si všimnete jakýchkoli přetrvávajících nárazů, zaměřte své úsilí a zkuste je masírovat a vytřást.

4. Oblečte si peřinu

Jakmile dostatečně vytřepete peřinu, je čas nasadit si peřinu. Můžete použít buď tradiční metodu, nebo metodu 'California roll', obě jsme nastínili v našem komplexním průvodce povlaky na peřiny!

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli metodu, je důležité zajistit, aby byly rohy přikrývky pevně zasazeny do povlaku. Pak si můžete opřít peřinu o prostěradlo.

5. Naplňte polštáře

Stejně jako jste vytřepali peřinu, je důležité ji správně nakypřít polštářeabyste se zbavili případných hrudek nebo hrbolaté výplně.

6. Nasaďte si povlaky na polštáře

Vyplňte svůj vybraný povlaky na polštáře se svými baculatými polštáři a ujistěte se, že jsou rohy správně vyplněny pro hladký a rovnoměrný povrch. Pokud spíte v manželské posteli, obvykle se doporučuje umístit dva polštáře na obě strany, úhledně umístěné jeden za druhým.

etické ložní prádlo stock photo of polštář

Objevte naši nabídku polštářů a povlaků na polštáře

Přidejte jakékoli poslední úpravy a užívejte si!

Máte-li další dekorační polštáře nebo třeba přehozový polštář, můžete je nyní uklizeně položit na svou čerstvě ustlanou postel. Jakmile budete šťastní, užijte si příjemný a pohodlný noční spánek!

Výběr správného povlečení

Než začnete stlát postel, je důležité nejprve sestavit správné materiály a doplňky. Od polštářů a povlaků na polštáře výběr mezi plochými a přizpůsobenými listynabízíme naše doporučení a nápady pro oblékání postele!

Oxford povlak na polštář

Povlak na polštář Oxford je označen jako s širokým prošitým lemem kolem vnější strany s výrazným okrajem, který polštáři dodává iluzi velikosti.

Je to neuvěřitelně oblíbená volba díky své všestrannosti a elegantně jednoduchému stylu – i když, pokud chcete něco dekorativnějšího, možná budete chtít zvážit „falešný Oxford“, který zahrnuje nabírané ozdoby!

Povlaky na polštář Oxford samozřejmě nejsou jedinou volbou, a pokud se chcete dozvědět více o výběru správného stylu polštáře, prozkoumejte našeho průvodce vysvětlujícího rozdíly mezi polštáři Oxford a polštáři pro ženy v domácnosti.

Čtvercový povlak na polštář

Není překvapením, že čtvercové povlaky na polštáře jsou navrženy tak, aby vyhovovaly čtvercovým polštářům – někdy označovaným jako kontinentální polštáře. Kontinentální polštáře jsou obvykle umístěny tak, aby zlepšily estetiku ložnice a dodaly hloubku vašemu lůžkovinám, takže si můžete vybrat vzor povlaku na polštář, který doplní vaši postavu! Alternativně mohou být vaše čtvercové polštáře použity praktičtěji, k podepření vašeho uspořádání polštářů.

Standardní kontinentální polštář je dodáván v rozměrech 65 cm x 65 cm, i když existují další polštáře a velikosti povlaků na polštáře k dispozici, pokud hledáte něco většího nebo menšího.

Akcentní polštářky

Stejně jako čtvercové polštáře, zvýrazňující polštáře – také běžně nazývané přehozové polštáře – jsou dekorativním doplňkem navrženým tak, aby zvýraznil nebo doplnil výzdobu vaší ložnice. Zvýrazňující polštáře jsou k dispozici v řadě stylů a povrchových úprav, takže si určitě najdete perfektní polštář pro svůj prostor.

Povlak na peřinu

Kvalitní přikrývka by měla vydržet až deset let, ale pouze v případě, že se o ni dobře zachází a je o ni pečováno. S ohledem na to je důležité investovat do odolného povlak na peřinu pro ochranu vaší přikrývky před skvrnami, stopami a poškozením.

Praní peřiny může být bohužel složité (a někdy i nákladné, zvláště pokud je potřeba chemické čištění), zatímco povlak na přikrývku lze obvykle vhodit do pračky při standardním cyklu.

Přikrývka

Měkce vycpaná přikrývka, která je navržena tak, aby vám byla v noci útulná a pohodlná, při oblékání postele nemůžete přehlédnout peřinu! Hlavní rozdíl mezi přikrývkou a přikrývkou na postel spočívá v tom, že přikrývka je doplněna odnímatelným vnějším obalem (povlak na přikrývku), zatímco přikrývka má připevněný obal.

Povlečení

Existují dva standardní typy prostěradel: ploché listy a vybavené plechy. Zatímco prostěradlo má elastické rohy, které obepínají vaši matraci, ploché prostěradlo (někdy nazývané vrchní prostěradlo) jednoduše visí přes bok vaší postele a je třeba jej zastrčit.

Každý typ prostěradla má různé výhody, takže výběr mezi těmito dvěma závisí na vašich osobních preferencích a estetice ložnice. Pokud se však chcete dozvědět více o výběru mezi těmito dvěma, sepsali jsme průvodce, který tyto možnosti popisuje co je třeba zvážit při nákupu nových prostěradel.

Házet

Přehoz je dalším dekorativním kouskem postele, který může skutečně doplnit vaši postavu a zvolenou estetiku designu. I když je nejčastěji vidět přehozený přes postel nebo nábytek pro přidání stylu, přehoz je všestranný výběr, který může také sloužit jako útulná přikrývka.

Vlastně jediný hlavní rozdíl mezi hodem a dekou je velikost; hod je často menší a obvykle najdete tradiční přikrývky dostupné v širší škále velikostí.

Potah a chránič matrace

Potahy matrací a chrániče matrací jsou volitelným ložním příslušenstvím, ale každý nabízí řadu výhod. Chrániče matrace fungují jako dodatečná ochranná vrstva mezi vámi a vaší matrací a brání vaší matraci před tělesnými mastnotami, potem a skvrnami, zatímco vrchní část matrace může být použita k poskytnutí dodatečné podpory spánku a pohodlí (zejména pokud vaše matrace není z nejvyšší kvalita!).

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti při výběru topperu nebo chrániče, je vybrat správnou velikost – často postačí velikost vaší matrace (tj. jednoduchá, dvojitá, královská atd.), ale také se vyplatí znát rozměry.

Jak vybrat barevné schéma pro vaši postel

Bez ohledu na to, jaké doplňky, textury a látky si vyberete, je důležité vytvořit barevné schéma, které doplní estetiku vašeho domova a ložnice.

Pokud například doufáte v minimalistický vzhled, zvažte neutrální tóny pro vaše objemné ložní prádlo (povlaky na přikrývky, prostěradla atd.), jako jsou bílé, světle šedé a krémové, a dodejte jim trochu barvy a osobitosti prostřednictvím akcentu. nebo čtvercové polštáře. Případně, pokud hledáte útulnou estetiku, tmavé jsou vždy dobrou volbou!

Často kladené otázky o stylingu postelí

V případě, že jste stále ještě zvědaví, odpověděli jsme na několik nejčastějších otázek zákazníků, kteří hledají tipy na styling postele!

Kolik vrstev by měla mít postel?

Postel může mít tolik vrstev, kolik chcete, abyste si užili pohodlný a pohodlný spánek, ale minimum budou tři: prostěradlo, peřina a polštáře. Samozřejmě není neobvyklé, že si také můžete užít chránič matrace nebo topper, deku nebo přehoz a také polštáře.

Jak obléknout postel s přehozy?

Přikrývka může být vynikajícím zakončením každé ložnice a může zvýraznit a doplnit vaše ostatní kousky. Abychom však šli ještě o krok dále, proč nestřídat házení v závislosti na sezóně?

Například hluboká zima si může vyžádat silnou a útulnou přikrývku, která může sloužit jako další vrstva na spaní, zatímco tenká bavlněná vrstva by mohla být vhodnější v létě (můžete dokonce zahodit peřinu a použít hodit jako jemnou spací vrstvu).

Eukalyptová měkká deka

Naše eukalyptová měkká deka vás udrží v pohodlí i v tom nejchladnějším počasí

Jak obléknout postel s polštáři a polštáři?

Při oblékání postele je rozhodující uspořádání postelí a polštářů – včetně množství, které použijete. Příliš mnoho a vaše postel se může zdát přeplněná; příliš málo a bude vám to připadat prázdné.

Typicky, když děláte jednolůžko, budete chtít doplnit svůj velký polštář samostatným čtvercovým nebo zvýrazňujícím polštářem, zatímco dvojitý může mít zvýrazňující polštář na polštář plus poslední dekorativní čtvercový polštář uprostřed.

Pokud však máte co do činění s manželskou postelí velikosti King, budete jich potřebovat ještě několik! Ve skutečnosti, jakmile umístíte polštáře na spaní, přidejte několik zvýrazňujících polštářů, následovaných velkým polštářem a dalším čtvercovým polštářem. Může to znít jako hodně, ale bude to vypadat neuvěřitelně a doplní to estetiku vaší královské ložnice.


Tak a máme to – jak udělat postel hezky v několika jednoduchých krocích. Pokud se cítíte inspirováni, proč se nepodívat na naši kompletní nabídku luxusu, udržitelné podestýlkynebo objevte ještě více informací od našich odborníků na webu Blog Etické povlečení – počítaje v to jak často byste měli měnit ložní prádlo a jak najít perfektní ložní soupravu.

TIP: Mikroplyšové povlečení v akci

napiš v HTML česky nejčastější otázky a k nim odpovědi, otázky napiš tučně vždy na nový řádek o Jak obléknout postel s bio povlečením
otázky piš jako H3 nadpisy

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – povlečení

Povlečení v AKCICHCI CLEVU

❗ Výprodej povlečení - skvělé ceny

X