Je povlečení z egyptské bavlny opravdu lepší?

PO VELKÉM ROZKVĚTU ZÁJMU O LUXUSNÍ TEXTILIE SE STÁVÁ STÁLE POPULÁRNĚJŠÍM BAVLNĚNÉ POVLEČENÍ Z EGYPTSKÉ BAVLNY. ALE JE SKUTEČNĚ LEPŠÍ NEŽ BĚŽNÉ POVLEČENÍ? V TOMTO ČLÁNKU SE PODÍVÁME NA VÝHODY A NEVÝHODY TÉTO EXOTICKÉ TEXTILIE A ZJIŠŤUJEME, ZDA SE SKUTEČNĚ VYPLATÍ INVESTOVAT DO TAKOVÉHO KUSU POVLEČENÍ PRO VAŠI POSTEL.

TIP!

-35%
Original price was: 849 Kč.Current price is: 549 Kč.

Více informací

-25%
Original price was: 669 Kč.Current price is: 499 Kč.

Více informací

-50%
Original price was: 799 Kč.Current price is: 399 Kč.

Více informací

-55%
Original price was: 999 Kč.Current price is: 449 Kč.

Více informací

-64%
Original price was: 1299 Kč.Current price is: 469 Kč.

Více informací

-44%
Original price was: 479 Kč.Current price is: 269 Kč.

Více informací

-17%
Original price was: 1519 Kč.Current price is: 1259 Kč.

Více informací

-34%
Original price was: 1099 Kč.Current price is: 729 Kč.

Více informací

-37%
Original price was: 899 Kč.Current price is: 569 Kč.

Více informací

-47%
Original price was: 949 Kč.Current price is: 499 Kč.

Více informací

-50%
-54%
Original price was: 649 Kč.Current price is: 299 Kč.

Více informací

-35%
Original price was: 849 Kč.Current price is: 549 Kč.

Více informací

-23%
Original price was: 1299 Kč.Current price is: 999 Kč.

Více informací

-26%
Original price was: 499 Kč.Current price is: 369 Kč.

Více informací

-41%
Original price was: 699 Kč.Current price is: 409 Kč.

Více informací

-26%
Original price was: 1599 Kč.Current price is: 1189 Kč.

Více informací

-33%
Original price was: 479 Kč.Current price is: 319 Kč.

Více informací

-27%
Original price was: 999 Kč.Current price is: 729 Kč.

Více informací

-42%
Original price was: 1199 Kč.Current price is: 699 Kč.

Více informací

Není nic lepšího, než se na konci dlouhého dne vklouznout do křehkého bavlněného prostěradla. Bpři výběru těchto prostěradel vás může bolet hlava. Jak najdete ideální povlečení pro vás? Vyplatí se utrácet více za drahá prostěradla? Co je to egyptská bavlna a proč o ní všichni tak říkají?

Zde je vše, co potřebujete vědět:

Proč povlečení z egyptské bavlny?

Egyptská bavlna byla dlouho považována za krále (nebo faraona) ložního průmyslu, ale co jste pravděpodobně nevěděli, je to, že tato silná povlečení z egyptské bavlny s vysokým počtem nití, po kterých toužíte, jsou značně přeceňovaná. Existují lepší a cenově dostupnější alternativy.

Nákup prostěradel s etiketou z egyptské bavlny nezaručuje vysokou kvalitu. Ve skutečnosti to znamená jen to, že bavlna, ze které byly vyrobeny, byla vypěstována v Egyptě. Historicky byla egyptská bavlna ceněna pro svou tloušťku a odolnost, ale bohužel moderní egyptská bavlna tyto standardy jednoduše nezaručuje.

Úpadek egyptské bavlny

Realita je taková, že v Egyptě se pěstuje asi 10 druhů bavlny a ne všechna tato bavlna má vysokou kvalitu, kterou byste očekávali. Egyptský bavlnářský průmysl je v úpadku díky stálému poklesu globální ceny bavlny v posledním desetiletí a rozhodnutí egyptské vlády zrušit dotace pro původní pěstitele bavlny. Podle amerického ministerstva zemědělství vyprodukoval Egypt v roce 2017 pouhých 395 000 balíků bavlny, což je pokles z téměř 940 000 balíků v roce 2005.

Marketingový mýtus

Kvůli jejímu nedostatku se mnoho výrobců rozhodlo podvádět při výrobě svých produktů z egyptské bavlny, což znamená, že povlečení, které si koupíte, se ve skutečnosti vůbec nemuselo nacházet v blízkosti Nilu.

Nedávné, vysoce sledované americké vyšetřování zjistilo, že několik velkých egyptských výrobců bavlny vydávalo textilie vyrobené jinde ve světě za egyptské po celá léta. Dokud vyšetřování nezačalo, několik velkých amerických značek prostě nemělo tušení, odkud jejich bavlna skutečně pochází. Tento případ ukazuje, že je nesmírně obtížné monitorovat a ověřovat dodavatelský řetězec, který se táhne po celém světě, a že si myslet, že produkt je lepší, nutně neznamená, že tomu tak je. Identifikace vysoce kvalitní bavlny znamená víc než jen vědět, v jaké zemi byla vyrobena.

ložní má tě přikryté.

Při výběru bavlny našich výrobků se nejprve díváme na kvalitu: jak měkká, hustá a pevná je na dotek. A možná vás překvapí, že egyptská bavlna není vždy naší první volbou. Vysoce kvalitní egyptská bavlna je velmi vzácná a to znamená, že je velmi drahá. Pokud jde o cenu versus kvalita, určitě existují lepší možnosti na výběr.

Pokud hledáte povlečení nejvyšší kvality za férové ​​ceny, uspávatelný má tě pokryto. Ručně vybraná pro jejich kvalitu a styl, jsou to prostěradla, do kterých s radostí vklouznete noc co noc.

Povlečení ze 100% prémiové bavlny

Lepší povlečení, lepší spánek

uspávatelný prostěradla jsou vyrobena ze 100% bavlny.
Bavlna absorbuje pot a reguluje
tělesná teplota pro nepřerušovaný spánek.

TIP: Mikroplyšové povlečení v akci

Je povlečení z egyptské bavlny opravdu lepší?

Ano, povlečení z egyptské bavlny je obvykle považováno za vysoce kvalitní díky své měkkosti, pevnosti a odolnosti. Egypťané jsou známí pro pěstování jemné bavlny a výrobu luxusního povlečení.

Díky, že jste dočetli až sem. Doufám, že se článek aspoň trošku líbil a přečtete si i některé další články na našem webu.

Kategorie – povlečení

Povlečení v AKCICHCI CLEVU

❗ Výprodej povlečení - skvělé ceny

X