Jak vytvořit nejlepší ložní povlečení Harryho Pottera?💤

Jak vytvořit nejlepší ložní povlečení Harryho Pottera?

Ložní povlečení Harryho Pottera je snem každého fanouška této série. Pokud chcete mít originální a jedinečné povlečení, můžete si ho vyrobit sami. Zde jsou kroky jak na to: Kroky k vytvoření ložního povlečení Harryho Pottera: 1. Vyberte si kvalitní bavlněnou tkaninu s motivy z Harryho Pottera. 2. Změřte délku a šířku postele a vypočítejte, kolik metrů tkaniny budete potřebovat. 3. Rozložte tkaninu na rovný povrch a vystřihněte dvě kusy podle velikosti postele. 4. Začněte šít podle potřeby prohlížejte Harryho Pottera, aby bylo povlečení co nejpodobnější. 5. Když máte povlečení hotové, můžete ho vyzdobit třeba tvarovanými polštáři s logem školy v Bradavicích. 6. Enjoy! Tip: Pokud si nevíte rady se šitím, můžete si nechat povlečení ušít u místního krajčíře, nebo použít náš jednoduchý návod na barevný tisk ložního prádla Harryho Pottera na internetu.

spánek

Jak vytvořit nejlepší ložní povlečení Harryho Pottera?

Které postavy z Harryho Pottera vybrat na povlečení?

Pokud máte rádi Harryho Pottera, jistě oceníte mít vlastní povlečení s vašimi nejoblíbenějšími postavami! Mezi nejpopulárnější patří Harry Potter, Ron Weasley, Hermione Granger, snad každý jednorozec, Voldemort a mnoho dalších! Vyberte si své oblíbené postavy, nebo se nechte inspirovat nápady z internetu!

Co si vybrat: potisk nebo aplikace?

Než vyberete kvalitní materiál a začnete šít, měli byste si vybrat, jakým způsobem budete motivy na povlečení přidávat. Na výběr máte dvě varianty: potisk a aplikaci. Potisk je velmi oblíbený výběr, protože vydrží dlouho a nemusíte nic šít. Hlavním problémem u potisků je, že když se jednou odře, potisk ztratí svůj vzhled. Aplikace na druhé straně je vyrobená z materiálu, stejně jako samotné povlečení. Jedná se o ruční práci, ale její výsledky se nemohou rovnat tisku. Na druhou stranu, aplikace obvykle vydrží mnohem déle než potisky.

Jaký materiál zvolit?

Pro povlečení se hodí mnoho druhů materiálů, každý s vlastními výhodami a nevýhodami. Při výběru materiálu zvažte jak snadno se bude pracovat s tímto materiálem a jak dobře se bude nosit s vysokou zátěží praní a používáním. Mezi nejlepší výběry pro povlečení patří:
  • Kvalitní bavlna
  • Mikroplyš
  • Satén

Postup při výrobě povlečení

1. Nakreslete náčrt svého designu na papír. Zvolte barvy a postavy, které chcete použít. 2. Kupujete-li již hotové potisky, mějte na paměti rozměry svého povlečení. 3. Nakreslete si vzor na papír. Pokud znáte dokonce rozměry vašeho povlečení, můžete rozměry vzoru předem vypočítat. 4. Pokud vybíráte aplikaci, vystřihněte svůj design z tkaniny a odstraňte ochrannou vrstvu na zadní straně aplikace. 5. Pokud používáte potisk se šablonou, vystřihněte své šablony a položte je na materiál. Pak si na šablony naneste textilní barvu a potiskněte své povlečení na materiálu. 6. Upravte své povlečení na správnou velikost. Nezapomeňte, že musí být větší než vaše polštáře a peřiny. 7. Pokud chcete, aby vaše povlečení vypadalo jako profesionální, okraje povlečení zašijte na prostřihy. 8. Zeptejte se svých přátel a rodiny, zda-li potřebují nějaké povlečení pro svůj vlastní pokoj! Pro další inspiraci a nápady vzhlédněte k blogu USA.gov, kde najdete mnoho užitečných tipů pro výrobu povlečení a mnoho dalšího.

Kvalitní POVLEČENÍ V AKCI ➡️

Jak vytvořit nejlepší ložní povlečení Harryho Pottera?

Krok 1: Vyberte si motiv

Vyberte motiv z knih či filmů o Harrym Potterovi. Můžete si vybrat například znak Neviditelného pláště, kočku modrou nebo červenou barvou, Hogwarts nebo postavy jako Harry, Ron a Hermiona.

Krok 2: Získejte potřebné materiály

Potřebujete bílý, černý nebo barvený bavlněný materiál, který bude sloužit jako podklad. Dále potřebujete žehlicí potiskový papír, barvy na textil, malířskou pásku a nůžky. Pokud nejste zdatní švadlenové, můžete si nechat vytisknout motiv v tiskárně.

Krok 3: Připravte povlečení

Připravte ložní povlečení tak, aby bylo rovné a napnuté na ploše. I když nejste švadlenové, povlečení můžete přišít a zúžit podle potřeby, aby se líp napnulo nad matraci.

Krok 4: Tisknutí motivu

Vytiskněte motiv na žehlicím potiskovém papíru. Poté ho pomalu přižehlique na povlečení. Vyjměte papír a nechte povlečení vychladnout.

Krok 5: Barvení motivu

Nyní můžete barvit motiv pomocí barvy na textil. Použijte malířskou pásku jako ochranu před špatnými výčnělky a aplikujte barvu na drobné části. Opakujte postup, dokud nebarvíte celý motiv. Počkejte, než se barva zcela vysuší.

Krok 6: Hotovo!

Nakonec by mělo být vaše ložní povlečení hotovo! Pokud máte další motivy, můžete je aplikovat na další části vašeho pokoje. Můžete také doplnit další kousky ze světa Harryho Pottera, jako například polštáře nebo deky. spánek

Povlečení Harry Potter: Výběr pro každého fanouška

Proč je povlečení s Harry Potter motivem tak populární?

Většina fanoušků Harryho Pottera si přeje mít všechno, co se týká tohoto kouzelnického světa. Proto povlečení s Harry Potter motivem není jen běžné povlečení. Je to něco, co může nejen zdobit ložnici, ale i přinášet radost a pocit blízkosti s jejich oblíbenými postavami. Harry Potter povlečení je také skvělým dárkem pro všechny fanoušky, nejen ty nejmladší.

Jak vybrat správné povlečení Harry Potter?

Při výběru povlečení s Harry Potter motivem je důležité zvážit několik faktorů. Například velikost postele, na kterou bude povlečení určeno, ale i materiál. K dispozici jsou různé provedení, od bavlněného povlečení s potiskem až po luxusní saténové povlečení. Pokud máte vybraný motiv a nemůžete se rozhodnout mezi dvěma různými druhy, můžete si pohrát s barvami doplňků v ložnici a jednoduše vytvořit skvělý kontrast.

Kde koupit povlečení Harry Potter?

Pokud hledáte originální a kvalitní Harry Potter povlečení, pak se podívejte na stránky Wikipedie, kde najdete odkazy na specializované obchody s Harry Potter produkty. Tyto obchody nabízejí široký sortiment povlečení s Harry Potter motivem v různých provedeních, velikostech a materiálech.

polstarky

Jak vytvořit nejlepší ložní povlečení Harryho Pottera?

  • Zvolte kvalitní bavlněné potahy
  • Vyberte motivy z Harryho Pottera, jako jsou znaky nebo postavy
  • Nakreslete své vlastní motivy a vytiskněte je na transfer papír
  • Použijte žehličku k přenosu motivu na potahy
  • Zkontrolujte, zda jsou potahy správně umístěny na posteli
  • Přidejte další doplňky z Harryho Pottera, jako jsou polštářky nebo deky
  • Vychutnejte si svůj vlastní kousek Harryho Potter světa v domácím prostředí!

Kategorie – Chrániče matrací
Textil s motivem HARRY POTTER ve VÝPRODEJIVíce

❗ Výprodej povlečení - skvělé ceny

X