Nepropustné prostěradlo 180×200 levné a kvalitní

90 x 200 cm

Praktické, hygienické a užitečné nepropustné prostěradlo, které je velmi vhodné pro dlouhodobě nemocné.

Kombinace matracového chrániče a prostěradla. Výborně chrání matraci proti mechanickému poškození a protečení a tím prodlužuje její životnost.

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA NEPROPUSTNÝCH PROSTĚRADEL >>>

Vrchní plocha je z froté úpletu, nepropustnou spodní část materiálu tvoří polyuretanový zátěr (prodyšný, ale nepropustný). Nepropusná plocha je nejen lehací části matrace, ale i na bočních stranách. Kratší strany prostěradla jsou ušita z pružného froté materiálu.

Plachta má vyměnitelnou gumu v tunelu, která zaručí perfektní upevnění na matraci.

Doporučené praní na 60 ° C, ale je možné i na 90 ° C. Výrobek je opatřen zdravotním atestem.

 

Kvalitní ložní povlečení a nepropustné prostěradlo 180×200

V našem internetovém obchodě www.gabonga.sk vám nabízíme široký výběr kvalitní ložního prádla. Jedním z hlavních produktů jsou prostěradla a ložní prostěradla. Prostěradla nabízíme v různých provedeních. Především jsou to:

ložní napínací plachty Jersey
ložní napínací plachty Froté
prostěradla Saténové
ložní napínací plachty Jersey Bamboo
Super elastické napínací plachty Jersey Superstretch

Prostěradla a nepropustné prostěradlo 180×200 jsou součástí každé ložnice, každé postele. V nabídce máme prostěradla do domácího použití, jakož i prostěradla pro školky, hotely či penziony.

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA NEPROPUSTNÝCH PROSTĚRADEL >>>

Pokud si chcete užít kvalitní spánek, tak si určitě vyberete z naší velké nabídky prostěradel. Máme tu prostěradla, které jsou flexibilní v klasických rozměrech i atypických. V nabídce máme prostěradla froté a jersey a nepropustné prostěradlo 180×200, ale také prostěradla z mikroplyše. Důležitý je příjemný materiál a správná volba barvy, kterou u nás jistě najdete. Všechny naše prostěradla mají všitou gumu v tunýlku, aby se lépe navlékala na matraci a neklouzala se po ní. Naše levná prostěradla potěší všech členů vaší domácnosti a rozzáří každou postel. Veškeré zboží, které u nás najdete, máme na skladě.

Kvalitní prostěradlo ale také nepropustné prostěradlo 180×200 je nedílnou součástí lůžka. Aby dobře sloužilo, musí dobře sedět na matraci, mít příjemný povrch a také krásné a kvalitní barvy. U nás si pohodlně vyberete barvu sladěnou s ložním prádlem, široká nabídka materiálů a rozměrů nabízí řešení téměř pro každý matraci, včetně atypických. Šijeme tak hladké, tak napínací prostěradla na matrace vysoké až 40 cm. Garantujeme vám, že toto jsou nejkvalitnější prostěradla, jaká se na našem trhu dají koupit. Všechny napínací prostěradla mají kvalitní všitou gumu pro delší životnost a lepší stabilitu. Při napínacích prostěradlech nelze šití na míru ani jiné klientské úpravy.

Jak vybrat správný rozměr napínacího prostěradla? Například na matraci o rozměrech 180/200 cm je určeno prostěradlo 180/200 cm. Na jednolůžkový matrace je určeno prostěradlo 100/200 cm (i pro 90 cm matrace). Rozměry prostěradla z hladké bavlny (bez gumy) odpovídají rozměrům prostěradla, nabízíme 2 rozměry (jednolůžkový a dvoulůžkový).

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA NEPROPUSTNÝCH PROSTĚRADEL >>>

Prostěradla v AKCICHCI SLEVU

❗ Výprodej povlečení - skvělé ceny

X